KONTAKT OS

LUCAS NIELSEN

LUCAS NIELSEN

DIREKTØR

Personaleledelse, økonomi, kommunikation og udvikling
lucas@frak.dk
4239 1749
Læs mere om Lucas

ANNA-CARINA JOSEFSEN

ANNA-CARINA JOSEFSEN

PROJEKTKOORDINATOR

Koordinator på sodavands-produktion og Appetit på Livet
anna-carina@frak.dk

6016 5851
Læs mere om Anna-Carina

 

 

MUDI JARKASS

MUDI JARKASS

STIFTER & UDVIKLINGSLEDER

Salg og udvikling samt ansvarlig for kommunale forløb for unge
mudi@frak.dk
2785 8432
Læs mere om Mudi

NIS EKELUND

NIS EKELUND

PROJEKTKOORDINATOR

Salg og koordinering af grønne vedligehold- og anlægsopgaver
nis@frak.dk
6019 9582
Læs mere om Nis 

STEFFEN PLEJDRUP

STEFFEN PLEJDRUP

UDVIKLINGSLEDER

Salg/udvikling og projektleder for Appetit på Livet og Ukrudt-brus
steffen@frak.dk
6016 5831
Læs mere om Steffen

USSA HASAN

USSA HASAN

UNGEKOORDINATOR

Koordinering af beskæftigelses-forløb, unge og opgaver
ussa@frak.dk
6019 9512
Læs mere om Ussa

 

 

SUSANNE S. RÉNARD

SUSANNE S. RÉNARD

PARTNERSKABSANSVARLIG

Partnerskaber med virksomheder, sponsaftaler og fraktien
susanne@frak.dk
6019 5766
Læs mere om Susanne

HAKAN KARAKUS

HAKAN KARAKUS

EVENTKOORDINATOR

Koordinering af unge og events
karakus_hakan@live.dk

2686 4007
Læs mere om Hakan

 

 

CLARA TABARI

CLARA TABARI

BESKÆFTIGELSESVEJLEDER

Ansvar for beskæftigelsesforløb samt unge- og projektkoordinering
clara@frak.dk

6016 4795
Læs mere om Clara

Adresse
FRAK
Lundtoftegade 21-23
2200 København N

Hovedindgang
Find den orange dør i gavlen mod Bispeengbuen. Nemmeste adgang via Ågade.

Parkering
Gratis parkering i to timer under Bispeengbuen i det brostensbelagte område. Parkeringszone Frederiksberg: mellem Ågade og Bispeengen, Husk P-skiven! Man kan også parkere ved Lundtoftegade 25 mod betaling. 

Loading...