KONTAKT OS

Mudi Jarkass

Mudi Jarkass

Daglig leder

mudi@frak.dk
2785 8432
Læs mere om Mudi

Nis Hjortkjær Ekelund

Nis Hjortkjær Ekelund

Projektkoordinator

nis@frak.dk
6019 9582
Læs mere om Nis 

Lucas Nielsen

Lucas Nielsen

Administrations- og udviklingsleder

lucas@frak.dk
4239 1749
Læs mere om Lucas

Susanne Sass Rénard

Susanne Sass Rénard

Partnerskabsansvarlig

susanne@frak.dk
6019 5766
Læs mere om Susanne

Steffen Plejdrup

Steffen Plejdrup

Projektleder, Ukrudt

steffen@frak.dk
6016 5831
Læs mere om Steffen

Hakan Karakus

Hakan Karakus

Event- og ungeleder

karakus_hakan@live.dk
2686 4007
Læs mere om Hakan

Gizem Cicek

Gizem Cicek

Projektkoordinator

gizem@frak.dk
6019 9512
Læs mere om Gizem

Adresse

Adresse

FRAK
Lundtoftegade 21-23
2200 København N

Anne Harding Wilhelmsen

Anne Harding Wilhelmsen

Socialrådgiver og projektkoordinator

anne@frak.dk / 2868 4438
Læs mere om Anne

Adresse
FRAK
Lundtoftegade 21-23
2200 København N

 

Loading...